معرفی کتاب ” فکر بزرگ “

گزیده ای از متن کتاب فکر بزرگ


من با چه کسی حرف میزنم؟
چرا می توانم با درماندگان دیروز ارتباط خوبی برقرار سازم؟ زیرا بر اساس تجربه هایم حرف میزنم. خودم هم زمانی همان کودک بودم. دلم میخواهد اندکی در مورد زندگی من بدانید، پس در می یابید که از کجا آمده ام. همیشه در مورد من می گفتند: ” دانی مغز دارد، اما اگر بتواند آن را به کار بیندازد.”
در دوران کودکی من، اوج موفقیت در دکتری، وکیل و یا حسابدار شدن خلاصه می شد. در کلاس مدرسه جایی برای افراد رویایی نبود. آینده با دقت طراحی شده بود. سخت درس بخوان، وارد یک دانشگاه خوب شو، کار خوبی پیدا کن و سر و سامان بگیر. این الگوی موفقیت در آن روزها بود. مردم در مورد پیدا کردن خودشان حرف نمی زدند، فقط باید در چهارچوب یک جعبه استاندارد گنجانده می شدی. امروز اگر من توصیه ای برای پدران و مادران داشته باشم، در حالی که خودم پدر هستم و این توصیه شامل خودم هم می شود، توجه به علاقه های کودکان و پرورش این علاقه هاست.

 

[button color=”custom” link=”http://www.tanourefekr.ir/wp-content/uploads/2018/07/1000.pdf” textcolor=”#ffffff” texthcolor=”#3a3a38″ bgcolor=”#ff4c4c” bordercolor=”#ffffff” radius=”5″ icon=”brankic-icon-download3″]نمایش کامل[/button]

مطالب بیشتر:

دیدگاه بگذارید:

avatar