بهروز فروتن، بنیانگذار صنایع غذایی بهروز را می شناسید؟

بهروز فروتن، بنیانگذار صنایع غذایی بهروز را می شناسید؟

بیوگرافی :

بهروز فروتن ( بنیانگذار صنایع غذایی بهروز) در بهار سال ۱۳۲۴ در محله امیریه تهران متولد و در آنجا بزرگ شد. پدر او نظامی و مادرش فرهنگی بود. خانواده ی هفت نفره ی او تشکیل شده بود از پدر و مادر به همراه دو خواهر و دو برادر که همه از بهروز بزرگتر بودند. پدرش معتقد بود که پسرش باید از همان دوران کودکی مشغول به کار شود و لذت کار کردن رو تجربه کند، او در فصل تابستان به کاسبان محل سفارش می کرد و حتی به آنها پول می‌داد تا به عنوان دستمزد به بهروز بپردازند تا او در کنار آنها کار کند و با خمیرمایه زحمت و تلاش آشنا شود. وی به سبب علاقه به کار فنی، در دوره شبانه و در رشته مدل سازی و ریخته گری دیپلم گرفت. سپس کارشناسی خود را در دوره شبانه دانشگاه تهران و در رشته مدیریت اخذ نمود.

او در بدو ورود به بازار کار در کارخانه ی تانکر سازی، قالب سازی و سازمان فنی و حرفه ای کرج مشغول به کار شد. اما تدریس برای او مهمتر و تنها کاری بود که به آن علاقه داشت. به همین دلیل کار در آموزش و پرورش را آغاز کرد، همچنین فعالیت های درآمدزای دیگری مانند پیمانکاری تأسیسات و … نیز در کنار معلمی انجام می داد، اما به سبب عملکرد بد شرکاء ورشکست شد و بعد از مدتی مجبور شد خانه ی مسکونی خود را بفروشد و در همان خانه مستاجر شود. حدود ۱۰ سال پیمانکار بود. خانه، اتومبیل، ویلا و… به ‌دست آورد، اما همه را از دست داد. لودر، جرثقیل، تراکتور و خلاصه هرچه داشت از دست رفت. وی تا چند روز قبل از یک سری اتفاقات، بنز سوار می‌شد و راننده داشت.

ازدواج ایشان :

من و همسرم، خانم بهجت مجیدی قبل از ازدواج و در دوران فعالیت پیمانکاری همکار بودیم و آشنایی ساده ای با هم داشتیم. در نشست و برخاست های اولیه تقاضای ازدواج به او گفتم: من ثروت و سرمایه خاصی ندارم، اما در عوض ذهنم پر از ایده های جدیده، ما مجبوریم با مادرم تو یه اتاق ۹ متری زندگی کنیم که اونم اجاره ایه. تنها سرمایه ام همین ماشین پیکانمه. نگاهی با محبت و عشق به من انداخت و گفت: اینا نمی‌تونه مانع ازدواجمون بشه. مهم اینه که با هم باشیم، وقتی هر کاری رو با همفکری هم به سرانجام برسونیم، حتما به هر چی که بخوایم می رسیم. روابط من و همسرم همیشه با تعامل همراه است، شاید در بسیاری از مسائل اختلاف سلیقه داشته باشیم، اما نسبت به هم واقع گرا هستیم و به عقاید هم احترام می‌گذاریم.
برای مطالعه متن کامل مقاله، فایل پی دی اف را دانلود فرمایید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: